Картридж вугільний FCCBL20BB Aquafilter
Код: 1646 | Артикул: FCCBL20BB Статус: В наявності
Model: FCCBL20BB
4
гарантія
12міс.
Характеристики
Тип картриджувугільний
Ступінь фільтрації10
Вугільний картридж FCCBL20BB має стандартний розмір типу Big Blue 20" х 4,5" і підходить до магістральних фільтрів для очищення холодної води типу Big Blue.
Переваги вугільного карбон-блоку FCCBL20BB:
- видаляє до 99% вільного хлору із води
- видаляє органічні забруднення
- Видаляє з води фенол та бензол
- видаляє до 85% хлоровторичних пестицидів.
- Видаляє механічні забруднення (іржа, пісок, шлам, завись) понад 3 мкм
- Покращує смак та запах води
Технічні характеристики:
Розмір: 20” x 4 1/2"